Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej cieszą się na polskim rynku dużą popularnością. Spowodowane jest to tym, iż takie zabiegi mogą pozytywnie wpłynąć na ogólny wygląd uzębienia człowieka. W ten sposób można poprawić kształt swoich zębów, a więc sprawić, że staną się one proste i wyeliminowane zostaną wszelkie niedoskonałości.

Decydując się na wizytę u stomatologa można też zrealizować zabieg wybielania zębów, aby stały się one białe i atrakcyjne. Od tej pory każdy człowiek będzie mógł cieszyć się pięknym oraz zdrowym uśmiechem, a więc pozbędzie się wszelkich kompleksów, które być może były źródłem problemów w utrzymywaniu poprawnych kontaktów towarzyskich. Zabiegi tego typu przeprowadzane są z reguły na raty, a więc potrzeba kilku wizyt, aby efekty były widoczne dla pacjentów. Ważną informacją jest jednak to, że są one całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne dla pacjentów, nie narażają ich na uszczerbek na zdrowiu.

Licówki porcelanowe

Dobrym rozwiązaniem dla wielu osób okazać mogą się licówki porcelanowe, dzięki którym uzębienie może odzyskać dawny blask oraz koloryt. Ponadto jest to również skuteczna walka z wszelkimi przebarwieniami pojawiającymi się na zębach. W gabinetach stomatologicznych specjaliści zakładają także korony porcelanowe oraz implanty, tak aby uzębienie było kompletne, co przydaje się zarówno osobom młodym, jak i tym starszym. Korony odpowiedzialne są przede wszystkim za wzmocnienie zębów, dzięki czemu będą one poprawnie funkcjonowały w jamie ustnej przez kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, w zależności od tego, kiedy konkretnie pacjent decyduje się na przeprowadzenie takich zabiegów. Można w ten sposób uzyskać efekt perfekcyjnego uśmiechu, co jest szczególnie ważne dla młodych kobiet, które na swoje zęby zwracają szczególną uwagę. Stomatologia estetyczna pozwala każdej zainteresowanej osobie zadbać o zęby, można dzięki temu poradzić sobie skutecznie również z uszkodzeniami szkliwa, czy też stłoczeniem zębów. Zabiegi cechują się bardzo dużą skutecznością.